Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Velo Baltica - w Kołobrzegu powstaje nowy odcinek trasy

Przed wakacjami otwarty zostanie pierwszy z nowo budowanych przez ZZDW odcinków trasy rowerowej  Velo Baltica.  Chodzi o odcinek w rejonie ulicy Bałtyckiej w Kołobrzegu. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020.


 

Jeszcze w tym roku rowerzyści pojadą nowym szlakiem między Siekierkami a Trzcińskiem

Za prawie 22,2 mln zł powstanie w tym roku ścieżka rowerowa na odcinku Siekierki-Trzcińsko - Zdrój. Nowy fragment Trasy Pojezierzy Zachodnich będzie liczył ponad 36 km. Zadanie będzie realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


Kolejne przebudowy dróg wojewódzkich z dofinansowaniem unijnym

W tym roku rozpoczną się dwie ważne przebudowy dróg wojewódzkich w powiecie polickim. Chodzi o przejście drogi wojewódzkiej nr 115 przez Tanowo oraz dwa odcinki drogi wojewódzkiej nr 114 : Brzózki-Trzebież i przejście przez Warnołękę.


Rozpoczyna się budowa drogi rowerowej na odcinku Darłówko – Jarosławiec

W Wiciu koło Jarosławca ZZDW przekazał plac budowy wykonawcy. Zadanie będzie realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


 

Coraz bliżej przebudowy ulic w centrum Choszczna

Dwóch wykonawców zgłosiło się do przetargu na przebudowę dwóch ulic znajdujących się w ciągach dróg wojewódzkich nr 160 i 175 w Choszcznie. Przewidziany do przebudowy odcinek ma łącznie 2,4 km długości. Zadanie ma być realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl