Loading
Herb
 wybierz miejscowosc

KALENDARIUM

2014-03-18

Zachodniopomorskie gminy będą wnosić symboliczne opłaty za zajęcie pasa drogowego pod tzw. witacze umieszczane przy wjeździe do miasta lub regionu. Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego zgodził się na wprowadzenie dziennej stawki w wysokości grosza za 1 m2 zajętej powierzchni.

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Dobiegają końca przygotowania do Akcji Zima

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich rozstrzygnął większość przetargów na zadania związane z usuwaniem skutków zimy. Umowy na utrzymanie dróg w odpowiednich standardach zostały podpisane z 24 podmiotami gospodarczymi.

Ulica Sprzymierzonych w Mirosławcu jest już po przebudowie

W Mirosławcu uroczyście oddano do użytku przebudowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 177. Chodzi o ul. Sprzymierzonych, której przebudowa była realizowana jako zadanie własne ZZDW.


Uwaga na drodze nr 106 w okolicach miejscowości Ogorzele! Na drodze powstał uskok.

ZZDW przygotowuje dokumentację techniczną, na podstawie której wykonana zostanie naprawa odcinka drogi wojewódzkiej nr 106 w okolicach miejscowości Ogorzele. W miejscu tym, na odcinku 80-metrów powstał uskok, spowodowany nadmiernym osiadaniem korpusu drogi.

Kolejne inwestycje na ukończeniu

Jeszcze przed zimą kierowcy będą mogli korzystać z kolejnych przebudowanych przez ZZDW odcinków dróg. Właśnie zakończyły się przebudowy dwóch skrzyżowań oraz ul. Sprzymierzonych w Mirosławcu, która znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 177.  Wszystkie te inwestycje były realizowana jako zadania własne ZZDW.


Koniec prac na drodze nr 114

Zakończyły się roboty budowlane na dwóch odcinkach drogi wojewódzkiej nr 114. Przebudowa objęła łącznie 3,5 kilometra tej trasy na odcinku szlakowym Trzebież – Uniemyśl i miejskim w Policach.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl