Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Uwaga kierowcy! Do 5 lutego utrudnienia w ruchu na DW nr 122

20 stycznia całkowicie zamknięty został przejazd kolejowy w miejscowości Dolice w powiecie stargardzkim.Obwodnica Trzebiatowa - ruszyły prace przygotowawcze i niezbędne wycinki

Rozpoczęły się prace przygotowawcze przy budowie trzeciego odcinka obwodnicy Trzebiatowa. Brakujący odcinek znalazł się na liście projektów, które są realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


 

Przez Tanowo przejedziemy wygodniej i bezpieczniej

Zakończyła się przebudowa przejścia drogi wojewódzkiej nr 115 przez Tanowo w powiecie polickim. Projekt był realizowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG VA, który wspiera inwestycje i przedsięwzięcia na obszarze przygranicznym.


Koniec utrudnień na DW nr 110

Przejazd drogą wojewódzką nr 110 między Gryficami i Cerkwicą jest już otwarty. Droga na odcinku 1,2 km na wysokości miejscowości Grądy, od sierpnia była zamknięta z powodu konieczności wymiany całej jej konstrukcji i zastosowania specjalnych systemów stabilizacji gruntów.


Nad morze, wygodnie i komfortowo drogą wojewódzką nr 109

Zakończyła się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 109 na odcinku Trzebiatów – Płoty. Inwestycja była realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl