Loading
Herb
 wybierz miejscowosc

KALENDARIUM

2014-03-18

Zachodniopomorskie gminy będą wnosić symboliczne opłaty za zajęcie pasa drogowego pod tzw. witacze umieszczane przy wjeździe do miasta lub regionu. Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego zgodził się na wprowadzenie dziennej stawki w wysokości grosza za 1 m2 zajętej powierzchni.

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Likwidacja wiaduktu w Chomętowie

Zakończył się odbiór robót budowlanych, związanych z likwidacją nieczynnego wiaduktu w Chomętowie w gminie Trzebiatów. Przebiega tędy droga wojewódzka nr 103, która prowadzi z Kamienia Pomorskiego do Trzebiatowa.


Koniec budowy obwodnicy Gościna

Kierowcy mogą już przejechać nową obwodnicą Gościna, która powstała w ciągu drogi wojewódzkiej nr 162.  Z udziałem gości i mieszkańców miasta na rondzie Montmorillon odbyło się uroczyste otwarcie drogi.


Układ komunikacyjny Wałcza w świetle nowych badań przeprowadzonych przez ZZDW

ZZDW przeprowadził badania ruchu w Wałczu. Zastosowana metoda pozwoliła na dokładne określenie charakteru tego ruchu oraz potwierdziła narastające problemy komunikacyjne miejscowości.

W przyszłym roku zakończy się przebudowa całego odcinka drogi wojewódzkiej nr 163 Czaplinek-Wałcz

W najbliższym czasie ZZDW podpisze umowę z wyłonionym w przetargu wykonawcą na realizację III-go etapu przebudowy drogi wojewódzkiej nr 163. Rozpoczęcie inwestycji będzie możliwe dzięki zatwierdzonym na ostatniej sesji Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego zmianom w budżecie na 2014 r.

Przygotowania do kolejnego etapu budowy obwodnicy Trzebiatowa

5 ofert wpłynęło na przetarg na dokumentację projektową III-go etapu budowy obwodnicy Trzebiatowa. Ogłoszenie przetargu było możliwe dzięki osiągnięciu porozumienia o współfinansowaniu inwestycji, które zostało zawarte między gminą Trzebiatów i województwem zachodniopomorskim.

Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl