Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Ruszają pierwsze przetargi na zadania jednoroczne

Ponad 31 milionów złotych wyda w tym roku Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie na zadania jednoroczne realizowane z budżetu własnego.  Listę najpilniejszych przebudów, budów i remontów co roku przygotowują Rejony Dróg Wojewódzkich (RDW).  Na liście znajdują się również zadania z zakresu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, które finansowane są wspólnie z samorządami lokalnymi.


Przetarg na DW nr 111. Za dwa lata alternatywna droga nad morze będzie w całości zmodernizowana.

ZZDW ogłosił przetarg na przebudowę ponad 23-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 111, która biegnie wzdłuż Zalewu Szczecińskiego i jest alternatywnym do drogi krajowej nr 3, połączeniem nad morze. Zadanie będzie realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 -20, a więc ze wsparciem unijnym.


 

Inwestycje realizowane przez ZZDW przy wsparciu Unii Europejskiej.

W tym roku ZZDW będzie realizował kolejne duże projekty drogowe ze wsparciem unijnym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 20. Kontynuowana będzie między innymi przebudowa drogi wojewódzkiej nr 109 na odcinku Trzebiatów – Płoty, która powinna zakończyć się w sierpniu tego roku.


Wkrótce ruszy budowa obwodnicy Gryfic. W Szczecinie została podpisana umowa z wykonawcą, firmą BUDIMEX.

Planowana od lat inwestycja ma poprawić układ komunikacyjny miasta odciążając istniejące szlaki . Inwestycja będzie realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.  


Zakończyła się budowa sygnalizacji świetlnej w miejscowości Gostomia w gminie Wałcz.

Sygnalizatory stanęły w ciągu drogi wojewódzkiej nr 178, która jest  alternatywnym dla drogi krajowej nr 11, połączeniem Poznania z Wybrzeżem.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl