Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

    Nie znaleziono aktualnych ogłoszeń sprzedaży

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Kolejna inwestycja na rowerowej Trasie Nadmorskiej

Przed przyszłorocznymi wakacjami w Kołobrzegu powstanie nowy odcinek trasy rowerowej, który włączony został do Sieci Tras Rowerowych Pomorza Zachodniego.  Jest to odcinek w rejonie ulicy Bałtyckiej, będący fragmentem Trasy Nadmorskiej prowadzącej wzdłuż Wybrzeża Bałtyku. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020.


 

Wysokie stany wody na rzekach utrudniają remonty i przebudowy mostów

Remont mostu na Redze koło miejscowości Strzmiele, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 147 jest już na półmetku. Obiekt powstał w latach 30-tych XX wieku.


Nowy sprzęt pomiarowy dla Laboratorium Drogowego

Laboratorium Drogowe w Koszalinie otrzymało nowy sprzęt pomiarowy, który został sfinansowany z budżetu województwa.  W ubiegłym roku radni Sejmiku Zachodniopomorskiego zatwierdzili plan wymiany sprzętu dla ZZDW i Laboratorium Drogowego. Na ten cel przeznaczono ponad 6,2 mln zł, z czego na urządzenia dla Laboratorium prawie 2 miliony zł.


 

Projekty kolejnych odcinków tras rowerowych w Zachodniopomorskim

ZZDW ogłasza kolejne przetargi na projekty odcinków tras rowerowych, które stworzą w przyszłości jednolitą Sieć Tras Rowerowych Pomorza Zachodniego . Całe zadanie jest  realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


 

Uwaga kierowcy! Roboty drogowe utrudniają dojazd do nadmorskich miejscowości. ZZDW zaleca alternatywne połączenia.

W tym sezonie największe utrudnienia w ruchu na drogach wojewódzkich  w pasie nadmorskim, występują na drodze nr 102, gdzie przebudowywany jest odcinek Łukęcin-Lędzin.  Przypomnijmy, że droga wojewódzka nr 102 jest nadmorskim szlakiem łączącym Międzyzdroje z Kołobrzegiem.


 
Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl