Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

    Nie znaleziono aktualnych ogłoszeń sprzedaży

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

ZZDW ogłosił przetarg na przebudowę odcinka DW110

ZZDW ogłosił przetarg na przebudowę 1,2-kilometrowego odcinka DW nr 110 przebiegającego na wysokości miejscowości Grądy w powiecie gryfickim. Inwestycja zakończy się jeszcze w tym roku.


INTERREG VA. W tym roku ZZDW kończy wszystkie realizowane projekty.

W tym roku zakończą się wszystkie inwestycje realizowane przez Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie w ramach programu INTERREG VA czyli Programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej. INTERREG  ma na celu rozwój obszarów pogranicza.


Uwaga kierowcy! Od 15 czerwca na moście w Dziwnowie zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Remont jednego z elementów mostu powinien zostać zakończony jeszcze przed wakacjami.


Trwa budowa kolejnych odcinków nadmorskiej trasy Velo Baltica.

Velo Baltica rozbudowywana jest między innymi na granicy województwa zachodniopomorskiego z pomorskim. Powstają brakujące odcinki w gminach Darłowo i Postomino.


 

Coraz bliżej przebudowy DW nr 111.

Cztery oferty wpłynęły na przetarg dotyczący największego z dotychczas realizowanych zadań drogowych, zakwalifikowanych do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.  Chodzi o przebudowę ponad 23-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 111, która biegnie wzdłuż Zalewu Szczecińskiego i jest alternatywnym do drogi krajowej nr 3, połączeniem nad morze.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl