Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

    Nie znaleziono aktualnych ogłoszeń sprzedaży

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Utrudnienia dla kierowców na drodze nr 163 między Wałczem a Czaplinkiem

Uwaga kierowcy ! Duże utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 163 między Czaplinkiem a Glinkami. To 28-kilometrowy, najdłuższy aktualnie przebudowywany odcinek zachodniopomorskich dróg wojewódzkich. ZZDW zaleca, by kierowy jadący w kierunku Połczyna Zdroju i Kołobrzegu, korzystali z objazdu przez Mirosławiec drogą krajową nr 10 i wojewódzką nr 177.


Rozmowy w NFOŚ na temat zabezpieczenia osuwisk przy drodze wojewódzkiej nr 163

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich podjął działania mające na celu pozyskanie środków na zabezpieczenie osuwisk jakie zagrażają drodze wojewódzkiej nr 163. W Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska, odbyły się pierwsze rozmowy na temat możliwości dofinansowania inwestycji. 

Wiosenne prace utrzymaniowe

W całym regionie na drogach wojewódzkich trwają wiosenne prace utrzymaniowe. Po zimie prowadzone są prace remontowe, konserwacyjne i porządkowe. Obok remontów cząstkowych, polegających na miejscowym uzupełnianiu ubytków nawierzchni, remontowane są chodniki, pobocza i odwodnienie dróg.


Plany projektowe ZZDW na 2015 rok

W tym roku Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich zaplanował 9 przetargów na nowe dokumentacje techniczne dotyczące budowy, przebudowy bądź rozbudowy dróg wojewódzkich w zachodniopomorskim. Siedem przetargów zostało już ogłoszonych.


Plan tegorocznych przebudów został zatwierdzony przez Zarząd Województwa. Niebawem rozpoczną się przetargi.

ZZDW zaplanował w tym roku inwestycje jednoroczne z zakresu przebudowy dróg i  poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego (BRD) o wartości 23 milionów złotych. Plan został zatwierdzony przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego.

Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl