Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Rowerowa Trasa Pojezierzy Zachodnich - kolejne kilometry gotowe do przejazdu

Zakończyła się budowa ponad 5,7-kilometrowej drogi rowerowej na odcinku  Storkowo – Ginawa na granicy powiatów łobeskiego i stargardzkiego.  Jest to kolejny, gotowy odcinek rowerowej Trasy Pojezierzy Zachodnich.


 

DW nr 163 juz przejezdna.

Zakończyło się czasowe zamknięcie drogi wojewódzkiej nr 163 spowodowane przebudową przepustu na wysokości miejscowości Wygoda w gminie Białogard. Ruch samochodowy na trasie łączącej Kołobrzeg z Wałczem został przywrócony.Trasa rowerowa Stary Kolejowy Szlak oficjalnie otwarta !!!

W miniony piątek oficjalnie otwarta została trasa rowerowa biegnąca z Białogardu do Złocieńca. Jest to fragment Starego Kolejowego Szlaku, który w przyszłości połączy Wybrzeże z południową częścią województwa zachodniopomorskiego.


Uwaga kierowcy i mieszkańcy nadgranicznego Gryfina!!!

28 września na dwa miesiące zostanie zamknięte przejście graniczne na moście na Odrze między Gryfinem i niemieckim Mescherin.


Powstanie kolejny odcinek Trasy Pojezierzy Zachodnich

ZZDW ogłosił przetarg na budowę i oznakowanie odcinka między Trzcińskiem i Myśliborzem. Oferty można składać do 17 września tego roku.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl