Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76, 783 577 199

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Powstaną nowe odcinki rowerowej Trasy Pojezierzy Zachodnich

Jeśli pogoda pozwoli to jeszcze w tym roku ruszy budowa X etapu rowerowej Trasy Pojezierzy Zachodnich na odcinkach Głazów – Sulimierz i Nawrocko - Myślibórz. Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich podpisał już umowę z wykonawcą.


Ostatni odcinek DW nr 203 do przebudowy

Rozpoczyna się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 203 na odcinku między Darłowem, a granicą województwa.  Jest to ostatni wymagający gruntownej przebudowy odcinek tej drogi.  W najbliższy poniedziałek 7 listopada Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie przekaże plac budowy wykonawcy.  


Rewolucja rowerowa na Pomorzu Zachodnim trwa!

Rozpoczyna się budowa kolejnego odcinka Velo Baltica, trasy wiodącej  wzdłuż bałtyckiego wybrzeża przez całe województwo zachodniopomorskie. Tym razem powstaną nowe odcinki w Gminie Dziwnów. Rowerzyści będą mogli nimi przejechać już w lipcu przyszłego roku.


Kolejny odcinek DW152 w przebudowie

Rozpoczyna się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 152 na odcinku Starogard – Świdwin. 21 października Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie przekazał plac budowy wykonawcy.


Obwodnica Trzebiatowa oddana do użytkowania

Kierowcy mogą już przejechać nowym odcinkiem obwodnicy Trzebiatowa. Inwestycję udało się zrealizować dzięki środkom unijnym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl