Loading
Herb
 wybierz miejscowosc

KALENDARIUM

2014-03-18

Zachodniopomorskie gminy będą wnosić symboliczne opłaty za zajęcie pasa drogowego pod tzw. witacze umieszczane przy wjeździe do miasta lub regionu. Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego zgodził się na wprowadzenie dziennej stawki w wysokości grosza za 1 m2 zajętej powierzchni.

2014-03-20

11 ofert wpłynęło na przetarg na rozbiórkę istniejącego i budowę nowego mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 168 w Rosnowie.

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

ZZDW nie odpowiada za szkody wynikłe z kolizji pojazdów z dzikimi zwierzętami

Z każdym rokiem zwiększa się liczba wniosków składanych do Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich o odszkodowania za kolizje pojazdów z leśnymi zwierzętami. Gminy natomiast coraz częściej żądają usuwania padłych zwierząt z dróg wojewódzkich. W obu przypadkach ZZDW nie jest właściwym adresatem roszczeń.


ZZDW podsumował „Akcję zima”

Tegoroczna zima należała do wyjątkowo łagodnych i mało uciążliwych zarówno dla kierowców jak i zarządców dróg. Utrzymanie zachodniopomorskich dróg wojewódzkich w odpowiednich standardach kosztowało średnio trzykrotnie mniej niż rok wcześniej.

Utrudnienia na drodze nr 102 w Dziwnowie

Rusza przebudowa ulic Słowackiego i Wybrzeża Kościuszki w Dziwnowie. Obie ulice znajdują się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 102 Międzyzdroje-Kołobrzeg.

38.5 miliona złotych na przebudowy i poprawę bezpieczeństwa ruchu na drogach wojewódzkich

34 przebudowy odcinków dróg wojewódzkich i 34 zadania z zakresu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego będzie w tym roku prowadził Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Plan tegorocznych zadań został zatwierdzony przez Zarząd Województwa.

Nowa inwestycja w Mirosławcu

Jeszcze w tym roku zostanie przebudowana ulica Sprzymierzonych w Mirosławcu, która znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 177.

Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl