Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76, 783 577 199

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Utrudnienia na zachodniopomorskich drogach wojewódzkich

Na drogach wojewódzkich w zachodniopomorskim prowadzonych jest aktualnie pięć dużych przebudów, które mają istotny wpływ na płynność ruchu. Dwie z nich powinny zakończyć się jeszcze przed wakacjami. 


 

Planowana przebudowa mostu na Redze w ciągu DW152

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie ogłosił przetarg na przebudowę mostu na Redze w ciągu drogi wojewódzkiej nr 152. Przebudowa mostu została wcześniej wyłączona z trwającej przebudowy odcinka Świdwin - Połczyn Zdrój. Wykonawcy mogą składać oferty do 16 kwietnia.


Zarządzenie 75/2023 w sprawie wyznaczenia dnia 26.01.2024 jako wolnego od pracy w ZZDW w Koszalinie.

Zarządzenie 75/2023 w sprawie wyznaczenia dnia 26.01.2024 jako wolnego od pracy w Zachodniopomorskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Koszalinie.

Przejście DW 125 przez Klępicz po przebudowie

Zakończyła się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 125 na odcinku przebiegającym przez Klępicz w gminie Moryń, w powiecie gryfińskim. Przebudowa objęła prawie 1,2 kilometrowy odcinek, drogi biegnącej w kierunku polsko-niemieckiej granicy.


Zarządzenie 52/2023 w sprawie wyznaczenia dnia wolnego od pracy w Zachodniopomorskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Koszalinie.

Zarządzenie 52/2023 w sprawie wyznaczenia dnia wolnego od pracy w Zachodniopomorskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Koszalinie.

Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl