Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Zmiany w sieci drogowej w zachodniopomorskim - na mapy wraca DW 112

W tym roku w związku z oddaniem do użytku nowych odcinków S6 i S11 zmieniła się sieć drogowa w województwie zachodniopomorskim. Stare przebiegi dróg krajowych, zgodnie z przepisami  tzw. „ustawy kaskadowej”, przeszły pod Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie.  ZZDW oddał natomiast część swoich odcinków powiatom.


Przebudowa przejścia DW nr 122 przez Krzywin oficjalnie zakończona

W Krzywinie w powiecie gryfińskim odbyło się uroczyste podsumowanie projektu, który był realizowany ramach programu INTERREG VA czyli Programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej. Chodzi o przebudowę i rozbudowę przejścia drogi wojewódzkiej nr 122 przez Krzywin.


Uwaga kierowcy! W sierpniu zamknięcie odcinka DW nr 110

W sierpniu zamknięta zostanie droga nr DW 110 na odcinku o długości 1,2 km na wysokości miejscowości Grądy w powiecie gryfickim. Między Gryficami i Cerkwicą zostanie wyznaczony objazd drogami wojewódzkimi nr 103 i 105. ZZDW planuje w przyszłym tygodniu przekazać plac budowy wykonawcy. Wtedy ustalony zostanie dokładny harmonogram prac.


Uwaga kierowcy! Od sierpnia utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 120

18 sierpnia zamknięta zostanie droga wojewódzka nr 120 Gryfino - Stare Czarnowo, na odcinku Gardno-Wełtyń. Zamknięcie ma związek z budową nowego przepustu pod tą drogą.  Po 10 dniach od zamknięcia, przejazd drogą zostanie przywrócony dla samochodów osobowych i autobusów. Ruch będzie odbywał się wahadłowo połówkami jezdni i będzie sterowany w zależności od natężenia - ręcznie lub za pomocą sygnalizacji świetlnej.


 

Świetna informacja dla mieszkańców Trzebiatowa i okolic

ZZDW ogłosił przetarg na budowę III części obwodnicy Trzebiatowa. Inwestycja połączy drogi wojewódzkie nr 102 i 103 i wyprowadzi ruch tranzytowy z miasta. Zadanie będzie realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


 

Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl