Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76, 783 577 199

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Obwodnica Trzebiatowa oddana do użytkowania

Kierowcy mogą już przejechać nowym odcinkiem obwodnicy Trzebiatowa. Inwestycję udało się zrealizować dzięki środkom unijnym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.


W tym roku powstaną nowe odcinki Starego Kolejowego Szlaku

W tym roku rozpocznie się budowa kolejnych odcinków rowerowej trasy Stary Kolejowy Szlak, która powstaje w ramach Sieci Tras Rowerowych Pomorza Zachodniego. Zadanie będzie realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego.


Rowerowa Trasa Pojezierzy Zachodnich z kolejnymi gotowymi odcinkami

W V etapie budowy Trasy Pojezierzy Zachodnich, powstały dwa odcinki, znajdujące się na północ od Choszczna:  Ina – Kozy i  Drawsko Pomorskie – Zarańsko.


 

Nowe odcinki rowerowej Trasy Pojezierzy Zachodnich

W tym roku na rowerowej mapie Pomorza Zachodniego pojawiło się kilka nowych odcinków. W październiku zakończyła się budowa tych, które znajdują się między Trzcińskiem i Myśliborzem.Północna obwodnica Gryfic już gotowa!

Po otwarciu ruchu na nowej obwodnicy Gryfic, duża część kierowców jadących drogami wojewódzkimi 110, 109 i 105, może ominąć centrum miasta. Zadanie było realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.  


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl