Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Droga nr 205 w Sławnie, na krótkim odcinku pod wiaduktem kolejowym będzie zamknięta do końca czerwca

Roboty drogowe w Sławnie w okolicy wiaduktu kolejowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 205 zostały zawieszone do czasu wykonania projektu dodatkowego na przebudowę sieci wodociągowej i gazowej. W trakcie prac ziemnych okazało się, że dotychczasowe instalacje położone są zbyt płytko, by można było kontynuować roboty.


 


Utrudnienia na drodze nr 203


Rozpoczynają się roboty drogowe na drodze wojewódzkiej nr 203 na odcinku Dąbki - Darłowo.  Wykonawca zaczyna prace od Dąbek, by jak największy ich zakres wykonać przed wakacjami.Przebudowy przepustów w 2016 r.

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetargi na przebudowy trzech przepustów i na likwidację wiaduktu. W tym roku, w ramach budżetu własnego, ZZDW zaplanował łącznie przebudowy pięciu obiektów mostowych znajdujących się w ciągach dróg wojewódzkich.


 

Kolizje ze zwierzętami na drogach wojewódzkich

W tym roku do ZZDW wpłynęło już 9 zgłoszeń o kolizjach pojazdów z dzikimi zwierzętami na drogach wojewódzkich. Jest to nieco więcej, niż w pierwszym kwartale minionego roku.  W ubiegłym roku Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich odnotował łącznie 28 takich zdarzeń. Wszystkie zgłaszane wobec Zarządu roszczenia z tytułu szkód poniesionych przez kierowców zostały oddalone.


Utrudnienia w ruchu w Sławnie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 205

Uwaga kierowcy! Od 31 marca w Sławnie będą występowały duże utrudnienia w ruchu na ulicy Koszalińskiej w okolicach wiaduktu kolejowego. Odcinek tej ulicy między skrzyżowaniami z ulicą Łączną i ulicą Dworcową zostanie zamknięty. W mieście wyznaczono objazdy.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl