Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

    Nie znaleziono aktualnych ogłoszeń sprzedaży

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Plan tegorocznych przebudów został zatwierdzony przez Zarząd Województwa. Niebawem rozpoczną się przetargi.

ZZDW zaplanował w tym roku przebudowy dróg i inwestycje poprawiające bezpieczeństwo ruchu drogowego (BRD) o wartości 23 milionów złotych. Plan został zatwierdzony przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego.

Na drogach wojewódzkich rozpoczyna się generalny pomiar ruchu

ZZDW rozstrzygnął przetarg na przeprowadzenie generalnego pomiaru ruchu na drogach wojewódzkich w zachodniopomorskim w 2015 roku.

Rozpoczynają się pozimowe naprawy uszkodzonych nawierzchni drogowych

W całym woj. zachodniopomorskim na drogach wojewódzkich wykonywane są remonty cząstkowe, polegające na uzupełnianiu ubytków w nawierzchniach. Jak co roku, temperatura oscylująca wokół zera, ma wpływ na powstawanie nowych uszkodzeń nawierzchni bitumicznych. Woda, która w ciągu dnia topnieje i wpada do szczelin, w nocy zamarza i rozsadza jezdnie.


Generalny Pomiar Ruchu 2015

W tym roku na wszystkich drogach krajowych i wojewódzkich w kraju zostanie przeprowadzony Generalny Pomiar Ruchu. W województwie zachodniopomorskim na drogach wojewódzkich punkty pomiarowe zostaną wyznaczone w 137-u miejscach.

Na drogach niewiele śniegu, ale wahania temperatury wymagają stałej pracy solarek

Mimo niewielkich jak na styczeń opadów śniegu, trudno mówić o oszczędnościach w wydatkach na Akcję Zima. Jak co roku, na Pomorzu Zachodnim najwięcej kosztuje usuwanie gołoledzi, gdy temperatura w ciągu doby waha się w okolicy zera. Wówczas na zachodniopomorskich drogach pracuje kilkadziesiąt solarek.

Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl