Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Zakończone przebudowy dróg wojewódzkich

Zakończyło się już siedem z 20 zaplanowanych na ten rok przebudów odcinków dróg wojewódzkich realizowanych w ramach tzw. zadań jednorocznych. W tym roku zaplanowano przebudowę 25 kilometrów dróg.


 

Kolejny odcinek "berlinki" do przebudowy

ZZDW ogłosił właśnie przetarg na przebudowę blisko 25-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 142 Szczecin – Krzywnica. Inwestycja będzie realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


Pierwsze spotkanie Zespołu BRD

W ZZDW odbyło się pierwsze spotkanie Zespołu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, którego członkowie będą tworzyć nowy system oceny wypadków i zdarzeń drogowych. Informacje gromadzone przez Zespół będą brane pod uwagę przy tworzeniu nowych rozwiązań projektowych i zmian w organizacji ruchu na drogach wojewódzkich.

Roboty bitumiczne na drodze wojewódzkiej nr 203

Już niebawem kierowcy odczują poprawę przejeżdżając przebudowywanym odcinkiem drogi wojewódzkiej nr 203.  Rozpoczęły się roboty bitumiczne, które przy sprzyjającej pogodzie potrwają kilka dni.


Na Radwi powstaje nowy most

Widać już zarys konstrukcji nowego mostu na Radwi w ciągu drogi wojewódzkiej nr 166.  Na podporach spoczęły stalowe dźwigary, na których wykonana zostanie żelbetowa płyta. Przypomnijmy, że przejazd drogą nr 166, która łączy na tym odcinku Białogard z drogą krajową nr 6, będzie zamknięty do połowy listopada.


 
Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl