Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76, 783 577 199

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Utrudnienia na zachodniopomorskich drogach wojewódzkich

Na drogach wojewódzkich w zachodniopomorskim prowadzonych jest aktualnie pięć dużych przebudów, które mają istotny wpływ na płynność ruchu. Dwie z nich powinny zakończyć się jeszcze przed wakacjami. 


 

Planowana przebudowa mostu na Redze w ciągu DW152

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie ogłosił przetarg na przebudowę mostu na Redze w ciągu drogi wojewódzkiej nr 152. Przebudowa mostu została wcześniej wyłączona z trwającej przebudowy odcinka Świdwin - Połczyn Zdrój. Wykonawcy mogą składać oferty do 16 kwietnia.


Przejście DW 125 przez Klępicz po przebudowie

Zakończyła się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 125 na odcinku przebiegającym przez Klępicz w gminie Moryń, w powiecie gryfińskim. Przebudowa objęła prawie 1,2 kilometrowy odcinek, drogi biegnącej w kierunku polsko-niemieckiej granicy.


Zakończył się III etap budowy rowerowego Starego Kolejowego Szlaku

Gotowe, nowe odcinki rowerowego Starego Kolejowego Szlaku czekają na turystów. Właśnie zakończył się III etap budowy tej trasy. Jest ona jedną z czterech tras rowerowych włączonych do Sieci Tras Rowerowych Pomorza Zachodniego.


Powstanie nowa droga rowerowa między Redlinem i Białogardem

Rozpoczyna się budowa kolejnych odcinków rowerowego Starego Kolejowego Szlaku. W etapie IV powstaną nowe i zostaną oznakowane istniejące odcinki w gminach: Kołobrzeg, Siemyśl, Gościno, Karlino i Białogard. 20 lutego plac budowy został przekazany wykonawcy.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl