Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

W tym roku w ramach budżetu własnego ZZDW przebuduje 22 kilometry dróg wojewódzkich

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego zatwierdził plan przebudów odcinków dróg wojewódzkich, które finansowane będą z budżetu własnego ZZDW, przeznaczonego na tzw. zadania jednoroczne. W tym roku będzie to 19 zadań. W ten sposób przebudowane zostaną blisko 22 km dróg.


W Darłowie zostanie przebudowany odcinek DW nr 203

Po decyzji radnych Sejmiku Wojewódzkiego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WZ na lata 2014-20, przebudowany zostanie kolejny odcinek drogi wojewódzkiej nr 203. Chodzi o wychodzącą z Darłowa w kierunku Ustki - ulicę Tynieckiego. ZZDW właśnie ogłosił przetarg.


Radni wojewódzcy zatwierdzili kolejne inwestycje drogowe do realizacji

Odcinek drogi wojewódzkiej nr 151 Ińsko-Ciemnik, a także miejskie odcinki dróg wojewódzkich w Barlinku, Darłowie i Choszcznie będą realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20. Radni Województwa podczas ostatniej sesji zatwierdzili propozycje Zarządu o realizacji czterech kolejnych inwestycji.


 

Kolejny odcinek drogi wojewódzkiej nr 102 przewidziany do przebudowy w tym roku

Rozpoczęła się procedura przetargowa na przebudowę odcinka drogi wojewódzkiej nr 102 Międzywodzie-Dziwnów. Inwestycja będzie realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20. 


Nowy sprzęt w ZZDW

ZZDW zakupił sprzęt, który będzie wykorzystywany przy pracach utrzymaniowych na zachodniopomorskich drogach wojewódzkich. W planie jest również zakup maszyn i urządzeń, które wejdą na wyposażenie Laboratorium Drogowego. Utrzymanie dróg to obok nakładów inwestycyjnych, czyli budowy nowych i przebudowy starych dróg, drugi ważny element zarządzania siecią drogową. 


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl