Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Rowerem z Darłówka do Jarosławca

Nowa ścieżka rowerowa  łącząca nadmorskie kurorty – Darłówko i Jarosławiec została oficjalnie oddana do użytku. Zadanie było realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


 

Uwaga na objazdy w Choszcznie

Rozpoczęła się przebudowa dwóch ulic znajdujących się w ciągach dróg wojewódzkich nr 175 i 160 w Choszcznie.  W mieście obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu.  Przebudowywany odcinek ma łącznie 2,23 km długości.


Ścieżka rowerowa Gryfino-Trzcińslo otwarta dla rowerzystów

ZZDW zakończył  wszystkie procedury odbiorowe nowych fragmentów ścieżki rowerowej, która powstała miedzy Gryfinem i Trzcińskiem-Zdrojem.  Zadanie było realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WZ na lata 2014-20


Po wakacjach rozpocznie się przebudowa kolejnego odcinka DW nr 114

Rozpoczyna się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 114 na dwóch odcinkach: Brzózki-Trzebież i przejściu drogi wojewódzkiej przez Warnołękę.  ZZDW właśnie przekazał plac budowy wykonawcy. Inwestycja będzie realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WZ na lata 2014-20.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl