Loading
Herb
 wybierz miejscowosc

KALENDARIUM

2014-03-18

Zachodniopomorskie gminy będą wnosić symboliczne opłaty za zajęcie pasa drogowego pod tzw. witacze umieszczane przy wjeździe do miasta lub regionu. Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego zgodził się na wprowadzenie dziennej stawki w wysokości grosza za 1 m2 zajętej powierzchni.

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Koniec prac na drodze nr 114

Zakończyły się roboty budowlane na dwóch odcinkach drogi wojewódzkiej nr 114. Przebudowa objęła łącznie 3,5 kilometra tej trasy na odcinku szlakowym Trzebież – Uniemyśl i miejskim w Policach.


Nowy most w Rosnowie na ukończeniu

Kończy się budowa nowego mostu w Rosnowie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 168. Dzięki poszerzeniu obiektu, poprawią się warunki ruchu na tej trasie.

Likwidacja wiaduktu w Chomętowie

Zakończył się odbiór robót budowlanych, związanych z likwidacją nieczynnego wiaduktu w Chomętowie w gminie Trzebiatów. Przebiega tędy droga wojewódzka nr 103, która prowadzi z Kamienia Pomorskiego do Trzebiatowa.


Koniec budowy obwodnicy Gościna

Kierowcy mogą już przejechać nową obwodnicą Gościna, która powstała w ciągu drogi wojewódzkiej nr 162.  Z udziałem gości i mieszkańców miasta na rondzie Montmorillon odbyło się uroczyste otwarcie drogi.


Układ komunikacyjny Wałcza w świetle nowych badań przeprowadzonych przez ZZDW

ZZDW przeprowadził badania ruchu w Wałczu. Zastosowana metoda pozwoliła na dokładne określenie charakteru tego ruchu oraz potwierdziła narastające problemy komunikacyjne miejscowości.

Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl