Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Nowy most na Radwi w ciągu drogi wojewódzkiej nr 166 oddany do użytkowania

Kierowcy mogą już bez przeszkód poruszać się drogą wojewódzką nr 166 między Białogardem, a drogą krajową nr 6. Na wysokości miejscowości Żelimucha zakończyła się przebudowa mostu na Radwi.


Droga wojewódzka nr 205 pod wiaduktem kolejowym w Sławnie jest już przejezdna

Otwarty został przejazd pod wiaduktem kolejowym w Sławnie. Kończy się tu przebudowa niespełna 2-kilometrowego miejskiego odcinka drogi wojewódzkiej nr 205. Inwestycja jest realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


Zakończył się remont ulicy Kamiennej w Kołobrzegu

Ulica Kamienna w Kołobrzegu, która stanowi odcinek drogi wojewódzkiej nr 102 zyskała nową nawierzchnię. Zadanie było realizowane przez Rejon Dróg w Białogardzie w ramach prac remontowych.


 

W pierwszym kwartale przyszłego roku rozpocznie się przebudowa mostu w Łobzie

ZZDW rozstrzygnął przetarg na przebudowę mostu w Łobzie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 151. Zadanie będzie realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


Pierwsze przetargi na dokumentacje tras rowerowych

Trwają przetargi na projekty odcinków czterech tras rowerowych, które uznane zostały za priorytetowe dla rozwoju turystyki rowerowej w woj. zachodniopomorskim. Inwestycje będą realizowane przez ZZDW w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014- 20.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl