Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 205 w Sławnie

Na drodze nr 205 przechodzacej przez Sławno występują utrudnienia w ruchu. Wykonawca wprowadził dziś ( 04.11.) ruch wahadłowy kierowany sygnalizacją świetlną. Utrudnienia na tym odcinku potrwają około 3 tygodni. 


od

Dobra w powiecie łobeskim zyska obwodnicę, która połączy drogi wojewódzkie nr 146 i 144

ZZDW ogłosił przetarg na kolejną inwestycję, która będzie realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20. Przetarg dotyczy budowy nowej obwodnicy miejscowości Dobra. Obejście połączy od strony południowo-zachodniej drogi wojewódzkie nr 146 i 144.


Nowe metody stabilizacji gruntów

Niestabilne grunty to jeden z najbardziej kapitałochłonnych problemów z jakim mają do czynienia drogowcy. Tymczasem pojawia się coraz więcej metod pozwalających na szybkie, skuteczne i niedrogie stabilizowanie podłoża. Tematyce tej poświęcone było seminarium jakie w ZZDW zorganizowało Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji.

Wiosną rozpocznie się przebudowa kolejnego odcinka drogi wojewódzkiej nr 109

Ruszył kolejny przetarg na inwestycję, która będzie realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20. Chodzi o drogę wojewódzką nr 109 na odcinku Trzebusz-Trzebiatów.Spory związane z przebiegiem trzeciej części obwodnicy Trzebiatowa opóźniają prace projektowe

Ostateczny przebieg trzeciej części obwodnicy Trzebiatowa nadal nie jest ustalony. Prace projektowe zostały wstrzymane, gdyż ZZDW czeka na decyzję Ministerstwa Obrony Narodowej.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl